Zabiegi na twarz

Głębokie nawilżanie

Głębokie nawilżanie

200 zł

 

Nawilżanie skóry to ważne postępowanie pielęgnacyjne.

W dalszej perspektywie zapobiega ono procesom starzenia się skóry. Natychmiastowo nawilżenie skóry poprawia jej wygląd, powoduje, że jest jaśniejsza, bardziej promienista, wygląda świeżo i zdrowo.

 

Opis zabiegu

przebieg

efekty

Niestety skóra sucha szybciej ulega procesom starzenia się i traci młody wygląd. Jeśli nie zostanie dostarczona jej odpowiednia porcja nawilżenia, zaczyna się łuszczyć i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Dzieję się tak między innymi dlatego, że taki rodzaj cery charakteryzuje się bardzo małą ilością wytwarzanego sebum, które zatrzymuje wilgoć w głębszych warstwach skóry.

Dlatego tak ważne jest jej profesjonalne nawilżenie. Po pierwsze, wiąże się to z dostarczeniem skórze naturalnych substancji nawilżających (NMF), które zatrzymują wodę w naskórku, po drugie, ze wzmocnieniem płaszcza hydrolipidowego na powierzchni skóry.

W naszym gabinecie zajmujemy się kompleksowym nawilżaniem. Posiadamy bardzo dobre preparaty nawilżające oraz zwracamy uwagę na odpowiednią pielęgnację domową cery suchej.

 

Czas trwania - 2 h

Sprawdź szczegółowy cennik

 

Zabieg rozpoczyna się od wywiadu i ustaleniu z klientem planu pielęgnacyjnego skóry. Następnie skóra zostaje rozpulchniona i wykonywany jest peelign twarzy w celu usunięcia zrogowaciałych, martwych komórek. Kolejno kosmetolog wprowadza silne substancje nawilżające za pomocą specjalnej aparatury. Po tym następuje relaksacyjny masaż twarzy na preparacie dobranych do cery klienta.

Na zakończenie zabiegu zostaje nałożona maska i krem pielęgnacyjny.

 

  • silne nawilżenie
  • miękka i gładka skóra
  • redukcja zmarszczek
  • szybsza regeneracja
  • wzmocnienie systemu ochronnego skóry
  • napięta i elastyczna skóra
  • pobudzenie produkcji kolagenu
  • ściągnięcie porów

Inne zabiegi

Głębokie nawilżenie

180 zł

Peeling chemiczny

130 zł

Zabieg  złuszczający

150 zł

Mezoterapia bezigłowa

200 zł

© ROYAL-BLUE 2017

Z miłości do piękna

by siwakowski